Wózki widłowe

Szanowni Państwo,

Jeżeli poszukują Państwo używanego wózka widłowego, to trafili Państwo w idealne miejsce. W naszej ofercie posiadamy wózki widłowe wszystkich dostępnych typów sprawdzonych i uznanych na rynku marek. Znajdą u nas Państwo zarówno wózki spalinowe, jak i elektryczne ( wózki czołowe, boczne, podnośnikowe i unoszące) dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia już na etapie zakupu są rzetelnie i dokładnie sprawdzane, a do naszej oferty trafiają tylko najlepsze egzemplarze. Każde urządzenie następnie przechodzi pełny przegląd, a wszystkie jego elementy wymagające wymiany są zastępowane. Oferujemy również doradztwo w doborze odpowiedniego wózka do potrzeb każdego klienta. Wybierając wózek używany z naszej oferty otrzymują Państwo umiejętności i wiedzę zdobyte przez naszych pracowników przez wiele lat pracy w branży, które gwarantują sprawność i bezpieczeństwo pracy każdego z oferowanych przez nas urządzeń.

Zapraszamy do współpracy!

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółową ofertą, na którykolwiek produkt z naszego portfolio, zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz, pocztą e-mail lub drogą telefoniczną.

+48 511 366 744

wozki@ltxpolska.pl

  Dlaczego warto wybrać nasze wózki widłowe?

  Każdy z dostępnych w naszej ofercie wózków widłowych przechodzi kompleksowy przegląd, wymieniane są niesprawne części i zużyte elementy, przeprowadzamy konieczne naprawy, każde z urządzeń jest w dobrym stanie technicznym i doskonale sprawdza się przez długi czas.

  Jakie marki posiadamy w sprzedaży?

  Proponujemy wózki widłowe czołowych producentów, między innymi takich jak, Still, Jungheinrich, Toyota, Linde. Każdego dnia poznajemy potrzeby naszych klientów i na bieżąco poszerzamy ofertę.

  Jaki wózek widłowy wybrać na magazyn?

  Wózek widłowy przeznaczony do pracy w magazynie przede wszystkim powinien być zwinny i bez problemu poruszać się w wąskich korytarzach ‒ duże, masywne urządzenia są odradzane. Liczy się również rodzaj napędu – w przypadku przestrzeni zamkniętych, warto zrezygnować z wózków spalinowych na rzecz akumulatorowych bądź ręcznych. Magazynowy wózek widłowy powinien też być wyposażony w zabudowaną kabinę – zwiększy to bezpieczeństwo i wygodny fotel operatora.

  Ile kosztują wózki widłowe?

  Cena używanego wózka widłowego uzależniona jest od parametrów, konkretnego producenta oraz roku produkcji, jest to jednak wydatek rzędu od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.