Używane wózki widłowe

Szanowni Państwo,

Jeżeli poszukują Państwo używanego wózka widłowego, to trafili Państwo w idealne miejsce. W naszej ofercie posiadamy wózki widłowe wszystkich dostępnych typów sprawdzonych i uznanych na rynku marek. Znajdą u nas Państwo zarówno wózki spalinowe, jak i elektryczne ( wózki czołowe, boczne, podnośnikowe i unoszące) dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia już na etapie zakupu są rzetelnie i dokładnie sprawdzane, a do naszej oferty trafiają tylko najlepsze egzemplarze. Każde urządzenie następnie przechodzi pełny przegląd, a wszystkie jego elementy wymagające wymiany są zastępowane. Oferujemy również doradztwo w doborze odpowiedniego wózka do potrzeb każdego klienta. Wybierając wózek używany z naszej oferty otrzymują Państwo umiejętności i wiedzę zdobyte przez naszych pracowników przez wiele lat pracy w branży, które gwarantują sprawność i bezpieczeństwo pracy każdego z oferowanych przez nas urządzeń.

Zapraszamy do współpracy!

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółową ofertą, na którykolwiek produkt z naszego portfolio, zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz, pocztą e-mail lub drogą telefoniczną.

Możliwość zakupu w leasingu

  • minimum formalności

  • okres finansowania nawet do 84 miesięcy

  • wpłata własna już od 0%

  • leasing również w EUR

 Zdjęcie tabliczki znamionowej wózka:Czy sprzedajemy wózki tylko na terenie Poznania?

Nie. Używane wózki widłowe sprzedajemy na terenie całej Wielkopolski, zarówno na terenie Poznania, jak również Gniezna, Konina, Kalisza, Wrześni, Turku, Ostrowa Wielkopolskiego, Grodziska Wielkopolskiego, Piły, Wronek, Koła i innych.

Dlaczego warto kupić używany wózek widłowy?

Zakup używanego wózka widłowego jest o wiele mniejszym wydatkiem niż zakup nowej maszyny ‒ przedsiębiorstwom i firmom, które nie dysponują odpowiednimi środkami, pozwala to uniknąć zadłużenia. Co więcej, używane wózki widłowe są w dobrym stanie, przez długi czas doskonale spełniają swoją funkcję i, tak samo jak w przypadku nowych urządzeń transportu bliskiego, udzielana jest na nie gwarancja jakości.

Czy dajemy gwarancje na nasz sprzęt?

Tak, do każdego używanego wózka widłowego dołączamy gwarancję. Gwarancja najczęściej udzielana jest na 6 lub 12 miesięcy. Dzięki temu klienci czują się bezpieczniej.

Jakie rodzaje wózków widłowych sprzedajemy?

Oferujemy używane wózki o napędach spalinowych, gazowych, elektrycznych, o różnych wysokości podnoszenia i udźwigu, z masztami typu Simplex, Duplex, Triplex ‒ dzięki temu zainteresowany może wybrać maszynę dostosowaną do potrzeb i specyfiki branży.