Serwis wózków widłowych

Szanowni Państwo,

Kolejnym typem oferowanych przez nas usług są usługi serwisowe. Na Państwa prośbę świadczymy usługi przeglądów i napraw wózków większości marek dostępnych na naszym rynku. Wszyscy nasi serwisanci posiadają wysoki poziom wiedzy z zakresu napraw wózków widłowych oraz wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala zaproponować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Dodatkową formę naszej działalności usługowej stanowią remonty wózków widłowych. Jeżeli posiadają Państwo wózek, który chcieliby Państwo gruntownie odnowić to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Ważny element oferowanych przez nas usług stanowią również naprawy sterowników.

Nie każdy sterownik trzeba zastępować nowym. Nasz wykwalifikowany w tej dziedzinie personel chętnie sprawdzi możliwości naprawy każdego sterownika.

Oferujemy

Z

serwis wózków widłowych ( woj. wielkopolskie, mazowieckie i łódzkie): naprawy

Z

gruntowne remonty wózków widłowych

Z

serwis wózków widłowych ( woj. wielkopolskie, mazowieckie i łódzkie): przeglądy okresowe

Z

naprawy i regeneracje sterowników

Zapraszamy do współpracy!

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółową ofertą, na którykolwiek produkt z naszego portfolio, zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz, pocztą e-mail lub drogą telefoniczną.