Osprzęt do wózków widłowych

Szanowni Państwo,

nasza oferta sprzedaży obejmuje szeroką gamę osprzętów dla różnorakich zastosowań. Oferujemy produkty do wszystkich marek i modeli wózków widłowych dostępnych na rynku. Sprzedawane przez nas produkty pochodzą od sprawdzonych i uznanych w branży dostawców. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest ciągłość pracy wózka widłowego oraz jak bardzo pomocny w pracy jest dodatkowy osprzęt, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo osprzęt najwyższej jakości. Na wszystkie sprzedawane przez nas produkty udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Oferujemy

Z

widły

Z

przesuwy boczne

Z

pozycjonery

Z

chwytaki

Z

obrotnice

Z

paletyzery

Z

widły teleskopowe

Z

przedłużki wideł

Z

pługi i szufle

Z

wysięgniki

Zapraszamy do współpracy!

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółową ofertą, na którykolwiek produkt z naszego portfolio, zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz, pocztą e-mail lub drogą telefoniczną.

+48 511 366 113

biuro@ltxpolska.pl

  Jaki jeszcze osprzęt do wózków zapewniamy?

  Proponujemy trawersy, uchwyty na jedną bądź dwie beczki, uchwyty falliczne, uchwyty do kręgów na wózek widłowy, wysięgniki, pługi i szufle, przedłużki do wideł, osłony na widły, pazury dociskowe i wiele innych.

  Akcesoria do wózka widłowego - najwyższy poziom

  Wysokiej jakości akcesoria sprawią, że wózek widłowy umożliwi bezpieczne wykonanie szeregu prac, nie tylko tych związanych z transportem czy ładunkiem towarów.

  Dlaczego warto wybrać osprzęt do wózków widłowych?

  Osprzęt sprawi, że wózek zyska nowe funkcje. Dzięki chwytakom przeniesieniemy złom czy opony, łyżki umożliwiają transport materiałów sypkich i płynnych, a czerpaki piasku i błota. Wysięgniki zmienią wózek w dźwig bądź żurawia.

  Czy dajemy gwarancje na nasz osprzęt?

  Proponujemy osprzęt zaufanych producentów, który będzie spełniał swoje funkcje przez długi czas. Zakupicie u nas koła napędowe, koła podporowe, rolki jezdne, opony i inne. Na sprzedawany osprzęt udzielamy gwarancji.